הקבוצה

שיכון ובינוי

שיכון ובינוי היא חברת התשתיות והנדל"ן המובילה בישראל – חברה גלובלית, הפועלת באמצעות חברות-בת בישראל ובעולם ביותר מ- 20 מדינות, על פני 4 יבשות, בתחומים כגון: תשתיות לאומיות, יזמות נדל״ן, אנרגיה וזכיינות.

שיכון ובינוי עוסקת בייזום, מימון, הקמה, ותפעול של פרויקטי תשתיות רחבי היקף, פרויקטים של הנדסה אזרחית, ייזום ובנייה של פרויקטים למגורים, ייזום ושיווק פרויקטים מסחריים, הקמה וניהול של נכסים מניבים, ייזום והפעלה של מתקנים לייצור חשמל בדגש על אנרגיות מתחדשות ונקיות, מימון, הקמה, והפעלה של מיזמים בתחום טיהור והתפלת מים, ועוד.

בשנת 2007 אימצה שיכון ובינוי את עקרונות הקיימות בכל פעילותה בישראל וברחבי העולם. מאז אנו מקדמים יוזמות בתחום הקיימות ומגדירים מוקדים נוספים ליצירת ערך כלכלי, הנגזרים מיישום של גישת הקיימות בפעילותנו.

במשך השנים השלימה שיכון ובינוי בהצלחה הקמה והפעלה של פרויקטים רבים המלווים אותנו עד היום, ביניהם: משכן הכנסת, תחנת הכח אורות רבין בחדרה, תחנת הכח רידינג בתל-אביב (אשר הוסבה לגז טבעי), נמלי אשדוד וחיפה, כביש חוצה ישראל, מנהרות הכרמל, מתקן התפלת מי-ים בחדרה, תחנות הכח הסולאריות אשלים וצאלים בנגב, קריית ההדרכה של משטרת ישראל בבית-שמש, בתי חולים, קמפוסים באוניברסיטאות, הקו האדום של הרכבת הקלה בגוש דן, בניין מבקר המדינה ומבני משרדי ממשלה נוספים בקריית הלאום שבירושלים ובקריה בתל-אביב, היכל בתי המשפט בתל-אביב ועוד.

 

https://www.shikunbinui.com/he-IL

 

GENERATION CAPITAL LTD

קרן סחירה (Listed Fund) המאפשרת חשיפה להשקעות מניבות בתחום התשתיות והאנרגיה, בהשראת ההסדרה התאגידית של קרנות הריט

פלטפורמת השקעות סולידית בעלת קורלציה נמוכה לשוק לאור מאפייני התחום, האסטרטגיה והפיזור

פוזיציה אקטיבית כהון אסטרטגי עם דגש על השבחות

https://generationcapital.co.il/

 

GES

GES הינה חברה בינלאומית מובילה בתכנון, הקמה ותפעול של מתקנים חדשניים להתפלת מי-ים, מתקני טיפול במים ושפכים, עבור הסקטור המוניציפלי והתעשייתי. בנוסף לפעילות החברה בתחום המים והשפכים, חברת GES מייצרת ומשווקת כימיקלים ליישומים תעשייתיים שונים מגוונים.
בזכות ניסיונה הרב, של למעלה מ-30 שנה, GES מספקת את כל טווח השירותים בתחום המים והשפכים ללקוחותיה, משלב התכנון ועד ההקמה ותפעול השוטף של המתקן.

https://ges.co.il/he/

 

 

סולל בונה

סולל בונה היא הוותיקה בחברות קבוצת שיכון ובינוי. החברה נוסדה בשנת 1920 בשם ״המשרד לעבודות ציבוריות״, ומאז שנת 1924 היא פועלת בשם סולל בונה.

לאורך שנות קיומה הקימה סולל בונה פרויקטים וציוני דרך ונוף המשולבים בהיסטוריה הישראלית: קריית הממשלה בירושלים, בנייני האומה, יד ושם, בית חולים סורוקה, תחנת הכוח רוטנברג בנהריים רידינג ת"א, אורות רבין בחדרה, מלון קינג דוד, מלון הילטון ת"א וירושלים מלון דן ת"א, מלון הייאט ירושלים, משרד הביטחון הקריה, הכור בדימונה, היכל התרבות ת"א, הקאמרי, מגדל שלום, היכל המשפט בחיפה, נמלי חיפה ואשדוד ועוד.

גם כיום ממשיכה שיכון ובינוי סולל בונה להוביל ולעמוד בחזית בניין הארץ והמשך צמיחתה.

https://www.shikunbinui.com/he-IL/solel-boneh